Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası

Bizim İçin Ne Dediler?

  •  Diğer Görüşler Sitemize Ayrıca Yüklenecektir.

Bu eğitimin gıda mühendislerinin algılaması gereken 2. bir mezuniyet olduğunu düşünüyorum.

Eylem Balcı, Gıda Mühendisi


İçimdeki başarı azmime bir kat daha değer kattı. İçimdeki cevherin, soru sorma yeteneğini kazanmakla nasıl işlenebileceğini öğrendim. Evet çok basit ama soru sormasını öğrendim! Teşekkür ederim.

Serap Doğan, Gıda MühendisiBeykent Üniversitesinden Teşekkür
 
 

Catering İşletmelerinde Hijyen uygulamaları ve Sistem Yaklaşımları adlı seminerde. 2 saat süre zarfında Üretim esnasında karşılaşılan Hijyen sorunları ve uygulamaları Hazır Yemek ve Aşçılık Programı Öğrencileri ile soru cevap şeklinde tartışıldı.Oldukça İnteraktif geçen seminerde Sektöre girme hazırlığı yapan Hazır Yemek ve Aşçılık Program öğrencileri için son derece yararlı bir çalışma olmuştur.

Şahsım ve Beykent Üniversitesi adına Sayın Ferhunde Atalar’a Teşekkürlerimi sunarım..

Esat ÖZATA
Beykent Üniversitesi
Hazır Yemek ve Aşçılık Program Sorumlusu


Sayın Ferhunde Hanım

Yiyecek ve İçecek sektöründe ilk önce hijyen ve gıda güvenliği ile başlanılması gerektiğini ve en önemli konuyu A'dan Z'ye tanımamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Kendi açımdan çok memnunum çünkü dersleriniz hem eğlenceli hemde eğitici ve öğreticiydi.Bir yer açtığımda sizden öğrendiklerimi orada harfiyen yapacağıma emin olabilirsiniz ve yanımda çalıştıracağım elemanlarında ilk önce sizden ders almalarını ve ekibiminde konusunda A'dan Z'ye bilgili olmasını istiyorum. Sizi tanıma fırsatı elde ettiğim için çok mutluyum.Güleryüzlülüğünüz ve sempatikliğiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Saygılarımla

İlker Özdemir, 45. dönem Yiyecek İçecek İşletmeciliği (Haziran 2010)


 

En faydalı derslerden biriydi. Tecrübe ve bilgi aktarımı çok etkili oldu. Ferhunde hanım
konusuna çok hakim, çok kısa süre içinde çok yüklü ve çok önemli bilgileri, çok çarpıcı
örneklerle anlattı. Enerjisi mükemmel.
 
Banu Maga,
44.dönem Yiyecek İçecek İşletmeciliği (Mayıs 2010)- O nasıl güzel bir ders anlatımı, nasıl bir enerji.. Her anından keyif aldığım bu ders için Ferhunde hanım’a sonsuz teşekkürler !

Efe Metin Çakıroğlu, 42.dönem Yiyecek İçecek İşletmeciliği (Mart 2010)


 

- Hijyen dersi, en faydalı bulduğum derslerin başında geliyor. Ferhunde Hanım konusunda çok tecrübeli. Kendisine vermiş olduğu bilgiler için çok teşekkür ediyorum.

Esra Kılınç, 41.dönem Yiyecek İçecek İşletmeciliği (Şubat 2010)


 

Sayın Ferhunde ATALAR,

Mesleğin detaylarıyla tanıştığımız bu heyecan dolu günlerde, engin tecrübenizin şekillendirdiğini düşündüğüm kendinize has  bilgi aktarma tekniğiyle, gerçek anlamda sizden ders almanın bizim için şans olduğunu belirtir,emeğiniz için minnetlerimi sunarım.

Saygılarımla.

Alper SONGÜL

 


 
Hayatımızda,işimizde çok önemli bir konu olan hijyeni Ferhunde hanım yıllardan gelen bilgi ve birikimiyle bizlere çok güzel ve akılda kalır bir biçimde anlattı.Ferhunde hanım'ın örnekleriyle güçlendirdiği dersimizde hiç bilmediğimiz hijyen konularında bilgi edindik. Öğrendiklerimizin yanlızca  restaurant  veya cafelerimizde işe yarar bilgiler olmadığını,günlük hayatımız için de büyük önem taşıdığını gördük. Kendisine bu önemli bilgi ve birikimlerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ederim.
 
Laden FULYA YAPAR
Cafe&Pub İşletmecisi